Projekt

Projekt

Wybrane prace uczniów

Audiobook - Kubuś Puchatek - czyta Marta Podniesińska z klasy ID XVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.F. Modrzewskiego w Warszawie (rok publikacja 2019).

MP_ebook.mp3

Audycja radiowa w języku niemieckim - Zuzanna Welman i Filip Pętka z klasy 1F XVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.F. Modrzewskiego w Warszawie (rok publikacja 2019).

WZPF.mp3

Audycja radiowa w języku niemieckim - Maria Radzymińska i Kinga SZczerba z klasy IB XVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.F. Modrzewskiego w Warszawie (rok publikacja 2019).

SzR.mp3

Audiobook w języku niemieckim - Mateusz Brzozowski z klasy 1F XVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.F. Modrzewskiego w Warszawie (rok publikacja 2019).

MB.mp3

Audycja radiowa - Kinga Gadomska z klasy ID XVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.F. Modrzewskiego w Warszawie (rok publikacja 2019).

Audycja.mp3

Audiobook - Katarzyna Ambroziak z klasy ID XVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.F. Modrzewskiego w Warszawie (rok publikacja 2019).

Pegaz ogień życia.mp3

Audycja radiowa - Aleksandra Jankowska z klasy ID XVII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A.F. Modrzewskiego w Warszawie (rok publikacja 2019).

NRK Prima Aprilis_3.0.mp3

Grafika w nagłówku pochodzi z darmowych zasobów

https://pixabay.com/pl/photos/dj-na-%C5%BCywo-muzyka-na-%C5%BCywo-2089814/