C++ OD PODSTAW DO MATURY

Zadanie TJ07 - Liczba wystąpień w tablicy największego jej elementu

Zagadnienia: tablica jednowymiarowa typu int, analiza wartości elementu tablicy, liczba wystąpień, wartość maksymalna w tabicy
Występowanie elementu tablicy

Poniżej znajdziesz przykładowe rozwiązanie zadania. Staraj się napisać program samodzielnie. Jeżeli to Ci się nie uda, skorzystaj z rozwiązania, ale po tym ponownie napisz program bez pomocy materiałów. Tylko w taki sposób możliwe jest nauczenie się programowania.

Zdjęcie w nagłówku przedstawia obraz prezentujący czasy Rewolucji Francuskiej (egzekucja Robespierre’a)

Żródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Execution_robespierre,_saint_just....jpg (publikowane na wolnych licencjach)

W roku 2010 warszawski teatr muzyczny Roma wystawił premierę musicalu "Nędznicy".

Powyżej Flash Mob w Złotych Tarasach oraz jedna z najpiękniejszych piosenek musicalu.

https://www.teatrroma.pl/spektaklarch/les-miserables/opis/

Les Misérables

Nędznicy (oryg. fr. Les Misérables) – pięcioczęściowa powieść Wiktora Hugo, napisana w czasie, gdy Hugo przebywał na wygnaniu na wyspie Guernsey, opublikowana została w roku 1862. W tym samym roku ukazało się pierwsze wydanie polskie.

Utwór w planach Wiktora Hugo miał być panoramicznym obrazem całego społeczeństwa francuskiego XIX wieku oraz wykładnią poglądów autora na kwestie sprawiedliwego porządku społecznego, walki z nędzą i wykluczeniem. Na kartach Nędzników, poprzez główne wątki fabularne oraz liczne dygresje o charakterze filozoficznym i historycznym, Hugo prezentuje swój program polityczny i społeczny, oparty na wartościach chrześcijańskich, wierze w możliwość pozytywnej przemiany każdego człowieka oraz w ciągły, obejmujący wszystkie dziedziny życia postęp. Praca nad utworem trwała blisko dwadzieścia lat, jego szczegółowa koncepcja ulegała w tym okresie wielokrotnym zmianom i rozszerzeniom.