C++ OD PODSTAW DO MATURY

Zadanie TJ01 - Zapisywanie danych do tablicy i wyświetlanie wszystkich elementów tablicy

Zagadnienia: tablica jednowymiarowa typu int
Zapisywanie danych do tablicy i odczyt

Poniżej znajdziesz przykładowe rozwiązanie zadania. Staraj się napisać program samodzielnie. Jeżeli to Ci się nie uda, skorzystaj z rozwiązania, ale po tym ponownie napisz program bez pomocy materiałów. Tylko w taki sposób możliwe jest nauczenie się programowania.

Zdjęcie w nagłówku przedstawia maszkarony na katedrze Notre Dame w Paryżu

Żródło: https://pxhere.com/en/photo/1111281 (publikowane na wolnych licencjach)

Musical Notre Dame de Paris

Musical, którego premiera miała miejsce 16 września 1998 w Paryżu. Powstał w oparciu o powieść Victora Hugo Katedra Marii Panny w Paryżu. Autorem słów jest Luc Plamondon, muzykę skomponował Richard Cocciante.

Spektakl prezentowany był w wielu miastach Francji, Belgii, Szwajcarii oraz w Quebecu. W Paryżu ponownie wystawiono go w grudniu 2005 roku. Wersja angielska grana jest od 2000 roku w Las Vegas oraz wystawiana była w Londynie. Powstały także liczne adaptacje w innych językach m.in. we włoskim i rosyjskim oraz angielskim. W 2016 roku Polska uzyskała licencje na wystawienie musicalu „Notre Dame de Paris”. Po raz pierwszy odbył się on na deskach gdyńskiego teatru muzycznego 9 września 2016 roku. Reżyserem „polskiego” musicalu jest ten sam Gilles Maheu, który reżyserował wersję francuską. Podczas prób gdyński zespół zrobił na realizatorach tak duże wrażenie, że po raz pierwszy w historii Notre Dame spektakle były grane z udziałem orkiestry i chóru.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Notre-Dame_de_Paris_(musical)

Po lewej jedna z najpiękniejszych piosenek musicalu "Belle"